Kontakt | GNE Optymalizacja mocy

GNE Polska

Infolinia Wsparcia Technicznego

+48 799 399 690

Godziny pracy Działu Wsparcia Technicznego 8-16

Wyłączny dystrybutor GNE na Polskę

Afore Polska sp. z o.o 

38-300 Gorlice, ul. Biecka 21A

NIP 7382150296 REGON 364940994

Dział handlowy

Marcin Sekuła – Zapytania ofertowe

woj.: Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Śląśkie, Świętokrzyskie

marcin@afore.com.pl     +48 663 220 666

Adrian Solarczyk – Zapytania ofertowe

woj.: Opolskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodnio-Pomorskie

adrian.s@afore.com.pl     +48 722 133 000

Marcin Sewerynek – Zapytania ofertowe

woj.: Łódzkie, Mazowieckie, Kujawsko-pomorskie, Pomorskie, Podlaskie, Warmińsko-mazurskie

marcin.s@afore.com.pl     +48 530 279 398

DZIAŁ SPRZEDAŻY

sprzedaz@afore.com.pl

Kinga Opiela – Obsługa sprzedaży

kinga@afore.com.pl     +48 887 629 042

Kinga Pabis – Obsługa sprzedaży

kinga.p@afore.com.pl     +48 667 800 420

sekretariat

Sekretariat – Zofia Oratowska

faktury@afore.com.pl     +48 534 265 539

zofia.oratowska@afore.com.pl

Bartosz Malawski – Współpraca handlowa

bartosz@afore.com.pl     +48 534 968 324

Maciej Malawski – Prokurent

maciej@afore.com.pl     +48 605 227 077

WSPARCIE TECHNICZNE

Wszelkie zgłoszenia odnośnie Wsparcia Technicznego oraz Serwisu prosimy wysyłać na adres:

serwis@afore.com.pl

Tomasz Wójcikiewicz – Kierownik

tomasz@afore.com.pl

Michał Rybczyk

michal@afore.com.pl     +48 790 657 094

Seweryn Wójcikiewicz

seweryn.w@afore.com.pl     +48 531 798 935

Karol Matuszyk

karol@afore.com.pl     +48 530 011 408

Kinga Rogozińska

kinga.r@afore.com.pl     +48 530 033 528

Seweryn Kuk

seweryn.k@afore.com.pl     +48 534 698 152

Mikolaj Papa-Dmitriev

mikolaj@afore.com.pl     +48 531 954 326

Serwis gwarancyjny/pogwarancyjny

Paweł Gubała – Kierownik

pawel.gubala@afore.com.pl     +48 885 223 828

Marek Hajduk – Logistyka 
marek@afore.com.pl     +48 607 664 600

Grzegorz Górski – Serwisant
grzegorz@afore.com.pl     +48 722 250 687

Przemysław Sekuła – Serwisant
przemek@afore.com.pl     +48 663 991 411

Grzegorz Ryndak – Serwisant
grzegorz.r@afore.com.pl     +48 885 999 002

Robert Kosiński – Serwisant
robert.k@afore.com.pl     +48 663 664 300

Dział marketingu

Paweł Gajewski – Kierownik Działu Marketingu

pawel.g@afore.com.pl     +48 731 071 769

Katarzyna Mituś

katarzyna@afore.com.pl     +48 533 059 445

Paweł Barszcz

pawel@afore.com.pl     +48 500 313 586

Dawid Wójcik

dawid.wojcik@afore.com.pl 

Znajdź nas!

Oficjalnym dystrybutorem produktów marki GNE na rynku polskim jest Afore Polska Sp. z o. o.