Optymalizatory mocy

Strona główna » Optymalizatory fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne są w dzisiejszych czasach sposobem na oszczędzanie dużej ilości pieniędzy ze względu na wytwarzanie własnej energii elektrycznej. Żeby to działanie było jak najbardziej efektywne, potrzebne są optymalizatory mocy, które będą sprawować kontrolę nad całością zamontowanego systemu. Takie rozwiązanie w znacznym stopniu pozwoli na skondensowanie wydatków, a także zintensyfikowanie zysków pochodzących z produkcji prądu. W tej kategorii znajdziecie Państwo optymalizatory mocy dostępne dla dwóch systemów – przewodowego (PLC) oraz radiowego, który nazywany jest również bezprzewodowym.

Są to urządzenia gwarantujące odpowiednią racjonalizację korzystania z paneli fotowoltaicznych. Dzięki nim można określić maksymalny punkt mocy na poziomie każdego modułu, a także przeprowadzić działania mające na celu redukcję oraz zmniejszenie wpływu panelu znajdującego się w cieniu na pozostałe, będące w jednym stringu. Nasz asortyment stanowią produkty Honeybee, zapewniające nie tylko pełną racjonalizację, ale również i bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Szersze omówienie wszystkich funkcji produktów GNE znajduje się w zakładce „Zasada działania”

Honeybee 400

Honeybee 400

z komunikacją bezprzewodową

HoneyBee 400 to optymalizator stosowany w systemie radiowym. Wraz z Beehive+Swarm gwarantuje optymalizację mocy, kontrolę oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe instalacji fotowoltaicznej. Jeden HB 400 jest dedykowany do obsługi jednego modułu.

Honeybee 400 PLC

Honeybee 400 PLC

z komunikacją przewodową

HoneyBee 400 PLC to odpowiednik podstawowej wersji Honeybee, lecz dedykowany do systemu przewodowego (PLC). W połączeniu z Beebox-PLC zapewnia nam podstawowe funkcje, czyli optymalizację, kontrolę oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe instalacji PV.

Honeybee 800

Honeybee 800

z komunikacją bezprzewodową

HoneyBee 800 to optymalizator mocy działający w systemie radiowym. Zapewnia nam wraz z urządzeniem sterującym wszystkie te same funkcje co Honeybee 400. W przypadku tego produktu istnieje możliwość podpięcia dwóch modułów PV pod jeden optymalizator.

Produkty partnerskie:

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Informacje o produktach GNE

+48 533 325 778

Lokalizacja

Afore Polska, Gorlice 38-300, ul. Biecka 21A

Dział Wsparcia Technicznego:

+48 799 399 690 

Email kontaktowy: 

serwis@afore.com.pl

Dział Sprzedaży

sprzedaz@afore.com.pl