Urządzenia sterujące

Strona główna » Urządzenia sterujące

Mimo że panele fotowoltaiczne po zainstalowaniu pracują samodzielnie, warto mieć nad nimi pełną kontrolę. Połączenie ich z optymalizatorami mocy umożliwia nadzorowanie całości przebiegającego procesu oraz efektywne zarządzanie zasobami w celu jak najbardziej wydajnego ich użytkowania. By mieć pewność, co do podjętych działań, warto zaopatrzyć się w urządzenia sterujące, które pozwalają na zbieranie informacji, a także parametrów z optymalizatorów w czasie rzeczywistym. Ich zadaniem jest również przesyłanie ich do platformy monitorującej.

W naszym asortymencie znajdują się urządzenia sterujące firmy GNE wykonane dla dwóch systemów: przewodowego (PLC), jak i również bezprzewodowego (radiowego). Oprócz wymienionych powyżej podstawowych zadań, umożliwiają one także sprawowanie kontroli nad wszystkimi modułami wchodzących w skład instalacji, wyposażonych w optymalizatory mocy firmy GNE. Zarówno Beebox PLC (system przewodowy), jak i Beehive i Swarm (system bezprzewodowy) możemy połączyć za pomocą sieci WI-FI lub LAN.

Beebox-PLC

Beebox-PLC

z komunikacją przewodową

Urządzenie sterujące dedykowane do systemów z komunikacją PLC. Produkt skomunikowany jest z optymalizatorami za pomocą minusowego kabla PV,  z których pobiera informacje i przesyła je do platformy monitorującej.

Beehive i Swarm

Beehive i Swarm

z komunikacją bezprzewodową

Urządzenie sterujące dedykowane do instalacji z komunikacją bezprzewodową. W połączeniu z optymalizatorami umożliwia monitoring oraz kontrolę każdego jednego modułu w naszej instalacji fotowoltaicznej.

Produkty partnerskie:

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

Afore Polska, Gorlice 38-300, ul. Biecka 21A

Dział Wsparcia Technicznego:

+48 799 399 690 

Email kontaktowy: 

serwis@afore.com.pl

Dział Sprzedaży

sprzedaz@afore.com.pl