O nas | GNE Optymalizacja mocy

Strona główna » O nas

GNE Polska

GNE specjalizuje się w rozwoju oraz produkcji urządzeń służących do optymalizacji pracy instalacji fotowoltaicznych oraz inteligentnych systemów monitoringu. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania optymalizacji uzysków mocy na poziomie pojedynczego modułu, pozyskiwania danych w czasie rzeczywistym, zdalnego monitoringu pojedynczych modułów oraz analizy dużej ilości danych w celu poprawy współczynników odpowiedzialnych za straty mocy i spadek wydajności. Dzięki poprawie tych współczynników uzyskujemy większą moc wyjściową, niższe koszty operacyjne i zarządzania, oraz wzrost bezpieczeństwa.

Nasza firma angażuje się również w prace badawczo rozwojowe. Zgłosiliśmy wiele patentów, które dały solidne fundamenty i efekty oraz uczyniły nas światowej rangi dostawcą inteligentnych rozwiązań optymalizacji.Zaczynając od rynku chińskiego, stopniowo wchodząc na rynki Europy, Ameryki, Japonii oraz inne znaczące rynki PV, GNE zdobywa zaufanie klientów i staje się ważnym graczem na rynku zaawansowanych technologii optymalizacji mocy oraz inteligentnego zarządzania w obszarze instalacji fotowoltaicznych.

Afore Polska Sp. z o.o.

afore-polska

AFORE Polska – przedstawiciel GNE oraz dystrybutor urządzeń fotowoltaicznych, zapewnia kompleksową obsługę sprzedaży oraz pomoc techniczną. Gwarantujemy pełne wsparcie przez cały okres funkcjonowania urządzenia w ramach gwarancji oraz serwisu pogwarancyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą optymalizatorów mocy oraz pozostałych produktów partnerskich.

Zespół Afore Polska na chwilę obecną składa się z 80 osób… i ciągle się powiększa 🙂 Pracujemy w następujących działach:

Dział Handlowy, Dział Wsparcia Technicznego, Dział Serwisu, Serwis Mobilny, Dział Marketingu, Dział Badań i Rozwoju, Produkcja Skrzynek z Zabezpieczeniami, Dział Konstrukcji Aluminiowych.

Siedziba Firmy znajduje się w Gorlicach w województwie małopolskim. Pełna infrastruktura umożliwia nam sprzedaż oraz obsługę posprzedażową na najwyższym poziomie. Produkty Afore oraz GNE objęte są polską gwarancją i wsparciem z naszej strony.

Dział Wsparcia Technicznego ma na celu zdalnie rozwiązać problem, przyjąć zgłoszenie serwisowe, a także doradzić we wszelkich sprawach związanych z naszymi produktami. W przypadku spraw wymagających interwencji serwisu AFORE, informacja przekazywana jest do działu Serwisu Mobilnego.

Wsparcie Techniczne

Serwis Stacjonarny

Serwis Stacjonarny posiadający odpowiednie kwalifikacje oraz przeszkolenie producenta, dysponuje wszystkimi niezbędnymi podzespołami dostarczanymi przez fabrykę. Dzięki temu żaden problem dotyczący inwerterów, optymalizatorów i urządzeń sterujących nie jest nam straszny.

Dla satysfakcji klientów zapewniamy wsparcie w postaci Serwisu Mobilnego. Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie kraju. Stawiamy sobie za cel zamknięcie sprawy serwisowej w ciągu 7 dni roboczych.

Serwis Mobilny

Produkty partnerskie:

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

Afore Polska, Gorlice 38-300, ul. Biecka 21A

Dział Wsparcia Technicznego:

+48 799 399 690 

Email kontaktowy: 

serwis@afore.com.pl

Dział Sprzedaży

sprzedaz@afore.com.pl